Taşıma Yemek Hizmeti

Taşıma Yemek Hizmeti

Taşıma yemek hizmeti ,firmaların talepleri doğrultusuna catering mutfaklarında üretilen yemeklerin araçlar ile firmalara ulaştırılmasına denilir.

Taşıma yemek  personel sayısı az olan firmalar tarafından veya yerleşik düzenin henüz kurulamadığı şantiyeler tarafından tercih edilmektedir.

Taşımalı yemek sistemi firmalara avantajlar sunmaktadır.Taşımalı yemek sistemi,yemek üretim alanı kısıtlı olan,yemek üretim alanı olmayan,bina yerleşkesinde yemek kokusu istemeyen,maliyet kontrolü,personel sevk ve idaresi ve satın alma ile uğraşmak istemeyen işletmeler tarafından tercih edilmektedir

taşıma yemek
tabldot yemekleri

Taşıma Yemek Hizmeti Avantajları ve Önemi

Merkez (Catering) mutfağımızda üretilen yemekler tat ve doku kaybına uğramaması için en yakın bölgelere hizmet veriyoruz. Maven Catering Toplu Yemek olarak ustalarımız tarafından hazırlanan yemekleri hızlı ve itinalı olarak sizlere ulaştırıyoruz.

Maven catering yemek üretim hizmetleri kaliteli işleyen bir sürecin zincirlerinden oluşmaktadır.

 

Yemeklerde kullandığımız ürünler bilinen kaliteli markalardan oluşmaktadır.Yemek üretim merkezimiz İSO 9001-İSO 1002-İSO 14001-ISO 22000 –OHSAS 180001 belgelerine sahiptir.Ustalarımız alanında tecrübeli isimlerdir.

Yemek sevkiyatı thermobox ile sıcaklığını ve lezzetini koruyarak sizlere ulaştırılmaktadır.Taşımalı yemek servisi tabldot yemek olarak servis edilmektedir.Yemekleriniz sizlerin belirlediği alanlarda tarafımızdan servis edilebilir.Servis personeli için bilgi alabilirsiniz.

Maven Catering Firmanızın yemek ihtiyaçlarını çözümü konusunda sizlerin yanında yer alıyor.İster taşımalı yemek ihtiyacınız olsun ister yerinde yemek üretimi yada yemek organizasyonu tüm toplu yemek hizmetlerinde yanınızdayız.

Şantiye personeli yemek ihtiyacınız için,fabrika personeli ihtiyacınız için ve tüm toplu yemek ihtiyaçlarınız için hemen arayın tanışalım.Size bir telefon kadar yakınız”

Başa dön
Call Now Button